Gdańska 54
90-612 Łódź
+48 42 230 02 60
Umów się na spotkanie
agencja@socialmedial.pl
Biuro Obsługi Klienta

Misja: ochrona dróg oddechowych, czyli obsługa social media producenta półmasek ochronnych

Misja: ochrona dróg oddechowych, czyli obsługa social media producenta półmasek ochronnych

Zakres prac: prowadzenie fanpage Facebook i strony Instagram: od analizy grup docelowych, poprzez stworzenie strategii komunikacji, po systematyczną obsługę firmowej strony w mediach społecznościowych.


Do naszych zadań należy: komunikacja, tworzenie atrakcyjnej koncepcji przekazu, tworzenie postów reklamowych Facebook i Instagram, projektowanie grafik postów social media, pisanie treści artykułów, obsługa kampanii Facebook Ads, realizacja planu marketingowego celem zwiększenia sprzedaży w sklepie internetowym.

Sukces naszego Klienta jest naszym sukcesem. Obsługa firmowej strony na Facebook

Do prowadzenia social media podchodzimy z najwyższym zaangażowaniem. Doskonalimy nasze umiejętności i wiedzę na temat obsługiwanej przez nas marki, poznając wszelkie istotne informacje związane z jej usługami, produktami, a także życiem firmy i jej filozofią biznesową.
Planując realizację, zaczęliśmy od wykonania dogłębnego „riserczu” czyli zbadania tematu, nauczenia się firmy naszego Klienta, poznania zarazem firm konkurencyjnych. Sprawdzamy „co już było”, w ten sposób mamy pewność, że nasze pomysły są świeże i angażujące internautów, trafiając do grupy docelowej. Profesjonalna obsługa social media przekłada się na wzrost zainteresowania ofertą, a także wzrostem sprzedaży.

projektowanie grafik na Facebook

 

Share