Gdańska 54
90-612 Łódź
+48 42 230 02 60
Umów się na spotkanie
agencja@socialmedial.pl
Biuro Obsługi Klienta

Wyzwanie: komunikacja social media firmy pogrzebowej

Opublikowany przez KLEPSYDRA Sobota, 11 marca 2023

Wizerunek jedna z kluczowych kwestii w biznesie, również w branży funeralnej. Budowa pozytywnego wizerunku w serwisach społecznościowych, to jeden z najważniejszych elementów strategii profesjonalnej marki. Usługi funeralne to wymagający temat, naznaczony swoją specyfiką i działający według określonych zasad. Do realizacji zadania obsługi mediów społecznościowych dla firmy pogrzebowej, podchodzimy z całkowitą powagą, często zadumą i refleksją. Tworząc strategię firmy w mediach społecznościowych, kładziemy nacisk na przekaz opierający się na zrozumieniu, wsparciu oraz empatii dla osób, które żegnają właśnie bliską osobę i potrzebują pomocy w organizacji ceremonii pogrzebowej, spotkania konsolacyjnego, czy zamówienia pomnika lub prac kamieniarskich.

Poniżej prezentujemy przykłady naszych grafik, stworzona została identyfikacja wizualna na Facebook i Instagram, dzięki której publikowane przez nas  posty są spójne i eleganckie.

 

 

grafika posta media społecznościowe

Agencja social media obsługa Facebook i Instagram

Treści postów i kampanie Facebook Ads, które prowadzimy, dopasowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszego Klienta. Staramy się aby posty które tworzymy w imieniu firmy naszego Klienta, wyróżniały się empatią, refleksją, często wsparciem, a przede wrzystkim: rzetelną informacją.

 

 

Nie można zrobić czegoś dobrze, nie będąc w to zaangażowanym! Dlatego jesteśmy. Nasze prace na co dzień możesz oglądać na Facebook i Instagram.

Zapraszamy do współpracy, zespół Mimo.pl

 

 

 

Share