Gdańska 54
90-612 Łódź
+48 42 230 02 60
Umów się na spotkanie
agencja@socialmedial.pl
Biuro Obsługi Klienta

Nie ma tematów niemożliwych, czyli obsługa social media firmy pogrzebowej.

Szacuje się, że około 4-6 proc. wszystkich pogrzebów w Polsce stanowią pogrzeby świeckie prowadzone przez mistrza ceremonii według indywidualnych życzeń osoby zmarłej oraz Rodziny. Liczba takich ceremonii systematycznie rośnie. 𝐉𝐚𝐤 𝐰𝐲𝐠𝐥𝐚̨𝐝𝐚 𝐩𝐨𝐠𝐫𝐳𝐞𝐛 𝐬́𝐰𝐢𝐞𝐜𝐤𝐢? 𝐎𝐝𝐩𝐨𝐰𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢 𝐳𝐧𝐚𝐣𝐝𝐚̨ 𝐏𝐚𝐧́𝐬𝐭𝐰𝐨 𝐰 𝐧𝐚𝐬𝐳𝐲𝐦 𝐏𝐨𝐫𝐚𝐝𝐧𝐢𝐤𝐮 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐳𝐞𝐛𝐨𝐰𝐲𝐦: ➡ https://bit.ly/pogrzeb-swiecki ⏳ Nasi doradcy z empatią i zaangażowaniem, pomogą w zorganizowaniu zarówno świeckiej ceremonii pogrzebowej jak i pogrzebu według określonego obrządku religijnego. Zapraszamy do kontaktu: ⏳ ul. Solec 5 ☎️ 42 633 73 00 ⏳ ul. Ogrodowa 43 ☎️ 42 633 79 09 ⏳ al. Piłsudskiego 129 ☎️ 42 674 59 59 ________________ 𝑲𝒊𝒆𝒅𝒚 𝒏𝒂𝒅𝒄𝒉𝒐𝒅𝒛𝒊 𝒄𝒛𝒂𝒔 𝒑𝒐𝒛̇𝒆𝒈𝒏𝒂𝒏𝒊𝒂... ⏳ Jesteśmy dla Was ☎️ 42 633 73 00 #Klepsydra #ostatniepozegnanie #pogrzeb #PogrzebŚwiecki #PogrzebyLodz #konsolacjeLodz #organizacjapogrzebu #pomoc #firmapogrzebowa #funeral #uslugipogrzebowe #zakladpogrzebowy #wieńce #trumny #pogrzebswiecki #zakładpogrzebowy #dompogrzebowy #Łódź #kremacja #funeralservice #żałoba

Opublikowany przez KLEPSYDRA Sobota, 11 marca 2023

Branża funeralna wizerunkowo to dość trudny temat, naznaczony swoją specyfiką i działający według ścisłych zasad. Do realizacji tego szczególnego zadania podchodzimy z całkowitą powagą, często zadumą i refleksją. Po pronad dwumiesięcznym okresie wdrażania się w ten jakże specyficzny sektor biznesu, stworzyliśmy strategię firmy w mediach społecznościowych, starając się wykazać jak największą dozą zrozumienia, empatii, wsparcia dla osób które żegnają właśnie kogoś bliskiego…

Poniżej prezentujemy przykłady naszych grafik, stworzona została identyfikacja wizualna na Facebook, wszystkie publikowane przez nas materiały są ze sobą spójne i mają ten sam elegancki i klasyczny, a jednocześnie nowoczesny styl.

 

 

grafika posta media społecznościowe

Agencja social media obsługa Facebook i Instagram

Treści postów i kampanie Facebook Ads, które prowadzimy, dopasowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszego Klienta. Staramy się aby posty które tworzymy w imieniu firmy naszego Klienta, wyróżniały się empatią, refleksją, często wsparciem, a przede wrzystkim: rzetelną informacją.

 

 

Nie można zrobić czegoś dobrze, nie będąc w to zaangażowanym! Dlatego jesteśmy. Nasze prace na co dzień możesz oglądać na Facebook i Instagram.

Zapraszamy do współpracy, zespół Mimo.pl

 

 

 

Share