Gdańska 54
90-612 Łódź
+48 42 230 02 60
Umów się na spotkanie
agencja@socialmedial.pl
Biuro Obsługi Klienta

Obsługa Facebook kliniki estetycznej

obsluga Facebook medycyna estetyczna

Facebook od dłuższego czasu jest kluczowym elementem wizerunku firm z sektora medycyny estetycznej. Różnorodne formaty reklamowe (grafika, post, content, kanva, video, animacja) sprawiają, że klinika dociera do grupy docelowej. Klinika angażuje swoich odbiorców do reakcji, udostępniania, zachęca kreatywnymi grafikami do wejścia w interakcję.  Celem jest również angażowanie także swoich odbiorców. Aby uatrakcyjnić Fanpage, tworzymy dla naszego klienta unikalny zestaw żartobliwych postów, prezentując firmowy humor w atrakcyjnej formie graficznej.

Komunikacja na Facebooku jest spójna z realnymi działaniami Kliniki.

Jak to działa? Uzganiamy plan akcji promocyjnych, następnie przygotowujemy ich projekt i odpowiednie treści. Publikujemy post, informując odbiorców o realnie istniejącej akcji. Na przykład akcja podarunkowa na dzień kobiet, dla internautów którzy udostępnią post, klinika oferuje niespodzianki, w postaci zabiegów estetycznych.

Spójny wizerunek Kliniki.

Ważnym elementem, który przyczyni się do pozytywnego odbioru Kliniki, jest zaprojektowanie profesjonalnej identyfikacji wizualnej na Facebook. Mowa tu oczywiście o logo, zdjęciu profilowym i grafice w tle. Nasza agencja social media zawsze przykłada wszelkich starań aby stworzyć nowoczesny i przyjazny wizerunek firmy na Facebook. 

obsluga Facebook medycyna estetyczna

obsluga Facebook medycyna estetyczna

Budowanie stałych relacji na Facebook

Grafika która przyciąga wzrok i treść która zatrzymuje na dłużej: na tym, w telegraficznym skrócie, polega profesjonalne prowadzenie fanpage na Facebook.

obsluga Facebook medycyna estetyczna

obsluga Facebook medycyna estetyczna

Każdy stworzony przez nas post, zawiera profesjonalne grafiki i unikalny content, które powstają zgodnie z linią kreatywną Kliniki.  Planujemy kalendarz postów w ramach przemyślanej kampanii social media, uwzględniając sugestie naszego Klienta i nadając im kreatywną formę przekazu.

Do naszych zadań należy:
Pisanie artykułów o tematyce medycyna estetyczna i kosmetologia, prowadzenie konkursów, akcji promocyjnych i lojalnościowych, marketing usług medycznych, promowanie usług kliniki estetycznej.  Ukazanie najwyższego medycznego poziomu kliniki medycyny estetycznej.

Cel kampanii Facebook dla kliniki estetycznej: 

obsluga Facebook medycyna estetyczna

obsluga Facebook klinika medycyny estetycznej

  • stworzenie silnych relacji społecznościowych
  • subtelne promowanie
  • rola edukacyjna, problemy estetyczne i sposoby na ich rozwiązanie
  • informowanie o ofercie
  • zmiana fanów w klientów
  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
  • przedstawienie korzyści i nowych możliwości
  • nowości w klinice
  • informowanie o nowych gabinetach sieci

Wizerunek firmy to istotny element strategii marketingowej. Profesjonalna obsługa Facebook sprawia, że nasz Klient jest w posiadaniu potężnej mocy Public Relations on-line. Prezentacja oferty w przejrzysty i kreatywny sposów oraz utrzymywanie kontaktu z klientami, to podstawa dla każdej świadomej marki, której szefostwo rozumie jak ważna jest koncentracja uwagi klientów.

Share