Gdańska 54
90-612 Łódź
+48 42 230 02 60
Umów się na spotkanie
agencja@socialmedial.pl
Biuro Obsługi Klienta

Obsługa fanpage Facebook Łódź Mitsubishi

Z dealerem samochodów Mitsubishi łączy nas długotrwała współpraca, która cieszy się sukcesem w mediach społecznościowych.

samochody obsługa fanpage Mitsubishi Facebook

Samochody obsługa fanpage Mitsubishi Facebook

Mitsubishi  – Drive Your Ambition

Klient powierzył nam prowadzenie fanpage na Facebooku od podstaw – z przygotowaniem potrzebnych materiałów. Zaprojektowaliśmy wiele grafik, które wykorzystaliśmy w naszej kampanii promocyjnej.
Projekty grafik opracowaliśmy na podstawie ściśle określonych wytycznych.

Publikowane posty na Facebooku wiązały się m.in. z dniami otwartymi salonu, promowaniem wydarzeń oraz prezentacją promocji i najnowszych modeli samochodów.  Otrzymane zdjęcia wzbogacaliśmy o detale, które pozwoliły ukazać piękno aut w pełnej okazałości.  Tworzone przez nas treści wiązały się z fachowym nazewnictwem, z którym musieliśmy się uprzednio zapoznać, aby ukazać profesjonalizm Dealera i dbałość o każdy szczegół.

Wysoka aktywność na Facebooku pozwoliła nam zdobyć nowych klientów marki i dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, oraz zaangażować fanów do kontaktu z dealerem. Dbaliśmy o jasny przekaz informacji, a także aktywność obserwujących.

obsługa Mitsubishi Łódź Facebook agencja social media

 

Z chęcią podejmujemy nowe wyzwania, które są dla nas kluczem do odkrywania nowych pokładów kreatywności!

 

Jesteś zainteresowany promocją swojej firmy na Facebooku?

Zrobimy to dla Ciebie profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem! Współpracę z klientem rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu oraz analizy profilu marki, omówienia oczekiwań i wyznaczenia celu.

Staramy się podsuwać najlepsze rozwiązania naszym Klientom, aby wspólnie stworzyć indywidualną strategię.

Zapraszamy do kontaktu z nami, zapewniamy profesjonalizm i staranność wykonywanych działań oraz pełne zaangażowanie w projekt, niezależnie od branży Twojej działalności.

Share

Comments

  1. Profesjonalna realizacja, podziwiam!

Comments are closed.