Gdańska 54
90-612 Łódź
+48 42 230 02 60
Umów się na spotkanie
agencja@socialmedial.pl
Biuro Obsługi Klienta


Projektowanie stron WWW Łódź

Wyjątkowa szata graficzna
Przemyślana funkcjonalność
Najnowsze technologie
Google friendly:

Tych zasad przestrzegamy oferując Ci
projektowanie stron www.


Wybrane z portfolio

Realizacja stron WWW

 

Dotychczas zrealizowaliśmy kilka tysięcy projektów.

Naszą specjalnością jest tworzenie stron internetowych ukierunkowanych na sukces, dzięki wysokiej pozycji w Google.

 

ZOBACZ PORTFOLIO

Stworzymy stronę WWW Twojej firmy

Mimo.pl

Strony WWW

Pracownia Kreatywna MIMO tworzy strony internetowe od wielu lat. Jak stworzyć dobrą stronę internetową?
My trzymamy się kilku prostych zasad, oto one:


Agencja kreatywna Łódź

POMYSŁ + ZAANGAŻOWANIE

Aby Twoja strona internetowa przyciągała jak największą ilość użytkowników, zaczynamy od pomysłu. Następnie analizujemy Twoją branżę i specyfikę Twojego sektora. Uczymy się Twoich zalet, po to, aby jak najlepiej pokazać je w internecie, na Twojej profesjonalnej stronie WWW.

sprawdzone rozwiązania

Omawiając z Tobą szczegóły Twojego projektu, opowiemy Ci o tym jakie panują obecnie trendy (graficzne, techniczne, open source a oprogramowanie autorskie), dowiesz się również czym one się różnią. Możesz wybrać taki sposób realizacji, jaki będzie Ci najbardziej odpowiadał.


Gwarancja

Nasze usługi objęte są pisemną gwarancją serwisową na okreś 1 roku, a także gwarancją satysfakcj z projektu graficznego. Oznacza to, że jeśli przedstawiony przez nas projekt nie jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami, wykonamy nowy projekt. Usługi gwarancyjne zapewnione są umową.

Stabilny partner it

Dla każdego z nas, ważne jest aby zawszeć współpracę z takim wyknawcą, który ma stabilną pozycję na rynku. Jest to ważne z punktu widzenia długofalowej strategicznej współpracy. Jeśli szukasz agencji interaktywnej do stałej współpracy – zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza praca to nasza pasja – daje nam to niezłomne przekonanie o ponadczasowości istnienia marki MIMO.

pOZYSKIWANIE kLIENTA

Strona internetowa, nawet ta najpiękniejsza, nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, jeśli nie zostanie stworzona zgodnie z obowiązującą technologią i wymogami. Każda strona internetowa powinna być elementem wizerunku marki, a nawet jego podstawą.  Przy planowaniu struktury strony www, przyświeca nam zasada pracy zgodnej z wymogami Google. Z przeglądarki tej korzysta obecnie 90% Internautów, a wśród nich są Twoi przyszli Klienci. Dobra strona internetowa sprawi, że pozyskasz nowe kontakty biznesowe i zauważysz wzrost zysków.

doświadczony zespół

Elementem ważnym w czasie realizacji Twojej strony internetowej jest doświadczenie wykonawcy. Twój projekt jest ważny, a więc i wymaga profesjonalnego podejścia.  Każdego Klienta traktujemy wizerunkowo. Zapraszamy: grafika, programowanie, pozycjonowanie, social media.

rozwój

Jeszcze przed przystąpieniem do prac nad projektem Twojej strony WWW, chcemy abyś wiedział, że projekty które realizujemy, są przygotowane do rozwoju w przyszłości: dodatkowe opcje, rozbudowa serwisu.Strony internetowe – poradnik praktyczny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przybliżamy najważniejsze zagadnienia i ciekawostki dotyczące tematyki stron www


Poradnik WWW


Rozwiń skrzydła w Internecie

Tworzymy nowoczesne

strony internetowe

Niezależnie od tego czy prowadzisz mały lokalny biznes skierowany do odbiorców w Twojej ścisłej okolicy, czy firmę o zasięgu ogólnopolskim, stworzymy dla Ciebie stronę internetową według najnowszych standardów. Poprowadzimy Cię także przez świat on-line, tak aby Twoja strona osiągnęła sukces i przyciągnęła do Ciebie nowych klientów.

Kompleksowa oferta MIMO

Nasza oferta zawiera szereg usług powiązanych z tematyką tworzenia stron www. Zlecając nam stworzenie strony internetowej swojej firmy, możesz liczyć na dalszy rozwój w internecie.

READ MORE
 • Tworzenie stron internetowych
 • Identyfikacja wizualna, logo, materiały reklamowe
 • Obsługa fanpage na Facebook
 • Marketing online, kampanie
 • Pozycjonowanie stron www
 • Copywriting

 • Wizytówka WWW:  od 500 zł
 • Logo + wizytówka WWW: od 700 zł
 • Strona WWW + 3 podstrony: od 900 zł
 • Logo + Strona WWW 3 podstrony: od 1100 zł
 • Strona WWW + 5 podstron: od 1400 zł
 • Strona WWW + dowolna ilość podstron: od 2500 zł

Strony internetowe Łódź – cennik

Siedziba naszej firmy mieści się w Łodzi, ale obsługujemy Klientów z całej Polski. Jeśli interesuje Cię firma która profesjonalnie zrealizuje Twój projekt, zapraszamy do nas. Cennik na strony internetowe zaczyna się już od 900 zł.  Dokładna wycena możliwa jest po poznaniu potrzeb Twojego projektu i oszacowaniu realizacji.

READ MOREBRIEF

Zapraszamy do pobrania biefa:
pobierz, uzupełnij i skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną wycenę.

tel. 42 230 02 60
Pobierz brief