Gdańska 54
90-612 Łódź
+48 42 230 02 60
Umów się na spotkanie
agencja@socialmedial.pl
Biuro Obsługi Klienta

Sklepy internetowe Łódź

Od projektu poprzez kompleksową realizację i wdrożenie oprogramowania,
a także szkolenie z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy w najnowszych technologiach.
Oferujemy sklepy internetowe dopasowane do wymogów Google, zbudowane
zgodnie z obowiązującymi standardami oraz przepisami prawa.Jak otworzyć skuteczny sklep internetowy

Sklepy internetowe które

sprzedają

Biuro projektów sklepy internetowe Łódź zaprasza do współpracy. Oferujemy usługę od a do z: projekt i stworzenie eSklepu, obsługa oprogramowania CMS, działania reklamowe. Zaczynamy od analizy Twoich potrzeb, stworzenia oferty zawierającej propozycję budowy, czas realizacji, oraz wycenę. Oferujemy sklepy internetowe nastawione na sukces w sprzedaży.

Wybrane z portfolio

Projekt i realizacja sklepów internetowych

Naszą specjalnością jest tworzenie sklepów internetowych oraz ich kompleksowa obsługa. Model działania: po ustaleniu warunków współpracy, przystępujemy do realizacji. Na początku powstaje tzw. layout sklepu, układ graficzny wraz z mapą nawigacji i opcji technicznych. Po zakończeniu realizacji, wdrażamy Cię w oprogramowanie sklepu oraz jego obsługę. Jeśli jednak chciałbyś aby obsługą sklepu zajęli się od a do z fachowcy, jesteśmy gotowi spełnić Twoje oczekiwania. Stworzymy treści, wprowadzimy do sklepu dane, utworzymy promocje i nowości, zajmiemy się zredagowaniem odpowiednich opisów. Kolejnym krokiem jest promocja sklepu on-line – czyli kampanie reklamowe social media, content marketing, pozycjonowanie, blog. Wszystkie usługi w jednym miejscu

– zapraszamy do Mimo!Służymy doświadczeniem i kreatywnością

Tworzymy

Sklepy WWW

Zrealizujemy Twój projekt od A do Z. Zaczynając od projektu logo i identyfikacji wizualnej, poprzez layout sklepu internetowego, realizację sklepu internetowego, przeszkolenie Cię z jego obsługi, po instalację sklepu na serwerze, pod firmową domeną. Po publikacji sklepu on-line, możesz nam również powierzyć jego pozycjonowanie
oraz promocję w social media.


PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Dobry sklep internetowy, to w pierwszym stadium taki, który wyróżnia nowoczesna i funkcjonalna szata graficzna, konsekwentne ułożenie elementów, odpowiednio zaplanowana struktura. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas projekty, spełniały indywidualne oczekiwania Klienta a także wymogi specyficzne dla branży w której działa Klient. Wszystkie nasze projekty objęte są programem Gwarancji Satysfakcji – oznacza to brak ryzyka w podjęciu współpracy z nami. Krótko mówiąc: będziesz zadowolony.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

technologie

Tworząc sklep internetowy, opieramy się na najnowszych trendach i nowoczesnej technologii. Standardem jest dla nas responsywność – tworzone przez nas sklepy internetowe, współpracują z każdym rodzajem urządzeń (ekran, laptop, smartfon, tablet telefon). Kodowanie: HTML5 i CSS3, jquery, ajax. Programowanie: php i mysql. Sklepy spełniają wymogi techniczne Google, dzięki czemu szybko zyskują wysokie pozycje w wyszukiwarach, a co za tym idzie, generują sprzedaż i zysk dla Klienta.

Stwórz z nami swój sklep internetowy

Zrealizuj z nami swój e-sklep.
Zapraszamy do współpracy.Zadzwoń: 42 230 02 60


Skuteczny sklep internetowy

Poznaj nasze

Wskazówki

Sklepy internetowe tworzymy od kilkunastu lat, zgodnie z aktualnymi trendami, technologią i wymogami rynku. eSklep to nie tylko zaopatrzenie w towar z dobrą ceną i jakikolwiek program do sprzedaży on-line. Poznaj odpowiedź na pytanie: co powinien posiadać sklep internetowy, który jest nastawiony na sukces w sprzedaży?

Pierwsze wrażenie – profesjonalizm

Internauci w pierwszej chwili kiedy znajdują się w naszym sklepie internetowym, ulegają wpływowi jego wyglądu i stylu. Warto zadbać o profesjonalny wizerunek sklepu internetowego. Pozytywny odbiór wizualny, sprawia, że internauta pozostanie w naszym sklepie, zachęcony jego dobrą konstrukcją i profesjonalizmem.

 • Identyfikacja wizualna sklepu (profesjonalne logo, nagłówki, elementy graficzne)
 • Atrakcyjna i charakterystyczna szata graficzna
 • Spójna konstrukcja i funkcjonalny layout
 • Nowoczesność i minimalizm w przekazie informacji
 • Responsywność (dostępność sklepu na wszelkich czytnikach)
 • Ekspozycja promocji, nowości, zachęta
 • Łatwa dostępność danych takich jak regulamin, NIP, informacje kontaktowe

 • Doskonały silnik sklepu internetowego
 • Logiczne drzewo katalogu produktów
 • Oprogramowanie stworzone zgodnie z wymogami Google
 • Bogactwo informacji w karcie produktu: zdjęcia, opis, parametry techniczne, rozmiary, kolory, filtry, SEO
 • Integracja sklepu z kuriersem (śledzenie przesyłek, listóy przewozowe)
 • Integracja płatności on-line (przelewy, płatności payU, PayPal, BLIK)
 • Zagwarantowanie internautom bezpieczeństwa informacji
 • Widoczność sklepu internetowego w social media
 • Szybka reakcja na pytania internautów, sprawne realizowanie zamówień
 • Integracja ze sprzedażą social media

Technologia i zaangażowanie

Projekt i funkcjonalność sklepu internetowego to podstawa. Jeśli chcesz otworzyć nowy sklep internetowy, lub zmienić swój poprzedni sklep, pamiętaj, że równie ważnym czynnikiem jest technologia oprogramowania, a także Twoje zaangażowanie w sprzedaż.
Wyślij Brief

Pobierz i wypełnij brief, który pozwoli nam poznać Twoje potrzeby


Pobierz brief sklep internetowy