Gdańska 54
90-612 Łódź
+48 42 230 02 60
Umów się na spotkanie
agencja@socialmedial.pl
Biuro Obsługi Klienta
Profesjonalna obsługa serwisów społecznościowych


Kampanie Facebook, Instagram, obsługa fanpage, prowadzenie Youtube, Twitter, , Pinterest. Robimy to od lat – z sukcesem. Sprawdź nas!


Profesjonalna obsługa

Social

Media

Nasza oferta to obsługa mediów społecznościowych: prowadzenie fanpage Facebook, obsługa stron na Instagram, Pinterest, Youtube.

Obsługa Fanpage Facebook

Obsługa fanpage według indywidualnych ustaleń i wybranego pakietu, profesjonalny projekt strony na Facebook.


Obsługa Instagram

Obsługa strony firmowej w serwisie Instagram prowadzona jest zgodnie z ustalonymi zasadami i wybranym pakietem.Animowane gify

Tworzenie animowanych gifów na potrzeby promocji marki lub produktu, według ustalonych zasad i wybranego pakietu.


Budowanie relacji z Klientami

Oferujemy Ci obsługę komunikacji firmowej za pomocą social media. Po dogłębnej analizie Twojej oferty, działamy w serwisach społecznościowych niczym Twój osobisty handlowiec social media.Pisanie zaangażowanych treści

Nasi copyrighterzy zadbają o ciekawie przygotowaną treść, tak, aby Twoja oferta spotkała się z jak największym zainteresowaniem.


Identyfikacja wizualna w social media

Zadbamy o spójny wizerunek Twojej firmy oraz oferowanych usług bądź produktów. Dzięki temu przekaz będzie miał profesjonalny charakter i przyniesie sukcesy.Organizacja konkursów w social media

Konkursy przez nas tworzone charakteryzuje wysoka skuteczność w sensie promocji marki i jej oferty. Przyciągamy fanów, po to aby następnie zamienić ich w Twoich Klientów!


Kampanie reklamowe social media

Prowadzimy kampanie reklamowe na Facebook, Instagram oraz na wielu innych platformach Social Media. Kampanie realizowane są w ramach określonego budżetu i indywidualnych ustaleń.

Instagram, Facebook, Twitter, Blog

Zrobimy to za Ciebie! Profesjonalnie, ładnie graficznie, z pomysłem, zdobywając nowych fanów i klientów a także nowe polubienia.


skontaktuj się z nami