Gdańska 54
90-612 Łódź
+48 42 230 02 60
Umów się na spotkanie
agencja@socialmedial.pl
Biuro Obsługi Klienta

Obsługa social media firma energetyczna – fotowoltaika – energia odnawialna

obsługa Facebook firmowego

Współpraca w zakresie obsługi social media z innowacyjną i prężnie rozwijającą się firmą z branży energii odnawialnej.

Nasza współpraca polegała na prowadzeniu social media i poszerzaniu grona klientów. Naszym zadaniem było również odświeżenie wizerunku firmy, jednocześnie z zachowaniu spójności identyfikacji wizualnej. Celem prowadzenia social media tej firmy jest nie tylko pozyskanie nowych klientów, ale również zwiększenie świadomości dotyczącej ekologii i odnawialnych źródeł energii.

Przed publikacją postów, wraz z klientem opracowujemy plan aby odpowiednio dostosować treści i mieć pewność, że będą spełniać oczekiwania klienta i przyniosą zamierzone efekty.
Przygotowywane przez nas grafiki są spójne z wizerunkiem i kolorystyką firmy, przyjemne i łatwe w odbiorze oraz zwracają na siebie uwagę , a treści są dostosowane do odbiorców i zachęcają do kontaktu.

Zajmujemy się również planowaniem/ustawianiem postów na facebooku i ustawianiem skutecznej reklamy, która przynosi pozytywne efekty.

Poza stałym prowadzeniem kanałów społecznościowych firmy, na potrzeby klienta na bieżąco przygotowujemy materiały reklamowe, takie jak:

– projekt oferty/katalogu dla klientów
– ulotka reklamowa
– papier firmowy,
– notatnik jako gadżet dla klientów
– baner reklamowy – rollup

Wydruk materiałów wykonujemy na życzenie klienta, druki najwyższej jakości wykonujemy w sprawdzonej drukarni.

Share