Gdańska 54
90-612 Łódź
+48 42 230 02 60
Umów się na spotkanie
agencja@socialmedial.pl
Biuro Obsługi Klienta

Obsługa social media sieci sklepów mięsnych

Obsługa social media sieci sklepów mięsnych

Zakład mięsny Jamir 

Firma Jamir to prężnie rozwijająca się marka sieci sklepów mięsnych z wieloletnią tradycją. Sieć liczy już około 100 sklepów i stoisk firmowych na terenie województwa łódzkiego oraz dostarcza wyroby do hurtowni na terenie całej Polski. Celem naszej współpracy było dbanie o profesjonalny wizerunek firmy zarówno w mediach społecznościowych jak i w identyfikacji wizualnej sklepów.

Facebook

Nasza współpraca z zakładem mięsnym Jamir rozpoczęła się od prowadzenia fanpage na Facebook. Naszą pracą było stworzenie identyfikacji wizualnej social media, ustalenie jednolitej kolorystyki i stylu, a także komunikacja. Nasze posty tworzymy są z największą dbałością o szczegóły.

Do zakresu naszych obowiązków należy: przygotowanie grafik oraz pisanie treści, planowanie postów, z uwzględnieniem wymogów klienta czy prowadzonych przez niego akcji specjalnych jak promocje, premiery produktów, nowości, konkursy.

 

 

Instagram

Po krótkim czasie współpracy klient zdecydował się również na powierzenie nam założenia konta na Instagramie i pozyskanie nowych odbiorców na tej platformie. Skupiliśmy się aby docierać głównie do osób z miast, w których klient prowadzi swoją działalność detaliczną tak aby reklama była bardziej efektywna. Osiągamy to za pomocą używania odpowiednich hasztagów oraz aktywności w serwisie.

Docieramy nie tylko do klientów indywidualnych ale również przedsiębiorców, zakładów, restauracji i wszelkich branży powiązanych z branżą klienta, co daje mu nowe możliwości na nawiązanie współpracy.

 

 

 

 

 

Materiały promocyjne

Na potrzeby postów wykonujemy również produktowe sesje zdjęciowe i zajmujemy się odpowiednią obróbką zdjęć aby jak najestetyczniej przedstawić produkty.

Dla klienta przygotowane zostały również plakaty promocyjne, które zostały rozmieszczone w punktach sprzedaży. Poza stworzeniem grafiki, projekt został przygotowany do druku i zamówiony w sprawdzonej i zaufanej drukarni.

Wydruki najwyższej jakości trafiły do klienta, gotowe do rozwieszenia.

 

Skontaktuj się z Nami a pomożemy Ci zaplanować odpowiednie działania promocji firmy oraz budowania wizerunku.

Klientom podsuwamy najlepsze rozwiązania w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę, a każda strategia planowana jest według indywidualnych potrzeb. Zapewniamy profesjonalizm i staranność na każdym etapie współpracy.

 

 

 

 

Share