Gdańska 54
90-612 Łódź
+48 42 230 02 60
Umów się na spotkanie
agencja@socialmedial.pl
Biuro Obsługi Klienta

Obsługa social media firma energetyczna – fotowoltaika – energia odnawialna

Obsługa social media firma energetyczna - fotowoltaika - energia odnawialna

Współpracujemy z innowacyjną i prężnie rozwijającą się firmą z branży energii odnawialnej, która specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych.

Nasza współpraca głównie opiera się na prowadzeniu fanpage na Facebooku, poszerzania grona odbiorców i zdobywania nowych klientów poprzez narzędzia dostępne na Facebooku. Początkowo staraliśmy się nadać nowy wizerunek firmie, nieco go odświeżyć przy jednoczesnym zachowaniu spójności identyfikacji wizualnej firmy. Celem prowadzenia Social Media tej firmy jest nie tylko pozyskanie nowych klientów, ale również zwiększenie świadomości dotyczącej ekologii i odnawialnych źródeł energii.

Przed publikacją postów, wraz z klientem opracowujemy plan aby odpowiednio dostosować treści i mieć pewność, że będą spełniać oczekiwania klienta i przyniosą zamierzone efekty.
Przygotowywane przez nas grafiki są spójne z wizerunkiem i kolorystyką firmy, przyjemne i łatwe w odbiorze oraz zwracają na siebie uwagę , a treści są dostosowane do odbiorców i zachęcają do kontaktu.

Zajmujemy się również planowaniem/ustawianiem postów na facebooku i ustawianiem skutecznej reklamy, która przynosi pozytywne efekty.

Poza stałym prowadzeniem kanałów społecznościowych firmy, na potrzeby klienta na bieżąco przygotowujemy materiały reklamowe, takie jak:

– projekt oferty/katalogu dla klientów
– ulotka reklamowa
– papier firmowy,
– notatnik jako gadżet dla klientów
– baner reklamowy – rollup

Wydruk materiałów wykonujemy na życzenie klienta, druki najwyższej jakości wykonujemy w sprawdzonej drukarni.

Share