Gdańska 54
90-612 Łódź
+48 42 230 02 60
Umów się na spotkanie
agencja@socialmedial.pl
Biuro Obsługi Klienta

Obsługa social media zakładu mięsnego

Obsługa social media zakładu mięsnego

Zakład mięsny Jamir 

Firma Jamir to prężnie rozwijający się zakład mięsny z wieloletnią tradycją. Liczy już około 100 sklepów i stoisk firmowych na terenie województwa łódzkiego oraz dostarcza wyroby do hurtowni na terenie całej Polski. Celem było docieranie do klientów detalicznych oraz hurtowników.

 

Facebook

Nasza współpraca z zakładem mięsnym Jamir rozpoczęła się od prowadzenia istniejącego już fanpage na Facebooku. Staraliśmy się wpasować w estetykę widniejących już na profilu postów aby całość była spójna. Nasze posty przygotowywane są z największą dbałością o szczegóły, podczas konsultacji z klientem, tak aby miał pewność, że jego wizja zostanie odpowiednio zrealizowana.

Do zakresu naszych obowiązków należy: przygotowanie grafik oraz pisanie treści, planowanie postów, z uwzględnieniem wymogów klienta czy prowadzonych przez niego akcji specjalnych jak promocje. Dbamy o jasność przekazywanych informacji i jak największe grono odbiorców.

 

 

Instagram

Po krótkim czasie współpracy klient zdecydował się również na powierzenie nam założenia konta na Instagramie i pozyskanie nowych odbiorców na tej platformie. Skupiliśmy się aby docierać głównie do osób z miast, w których klient prowadzi swoją działalność detaliczną tak aby reklama była bardziej efektywna. Osiągamy to za pomocą używania odpowiednich hasztagów oraz aktywności w serwisie.

Docieramy nie tylko do klientów indywidualnych ale również przedsiębiorców, zakładów, restauracji i wszelkich branży powiązanych z branżą klienta, co daje mu nowe możliwości na nawiązanie współpracy.

 

 

 

 

 

Materiały promocyjne

Na potrzeby postów wykonujemy również produktowe sesje zdjęciowe i zajmujemy się odpowiednią obróbką zdjęć aby jak najestetyczniej przedstawić produkty.

Dla klienta przygotowane zostały również plakaty promocyjne, które zostały rozmieszczone w punktach sprzedaży. Poza stworzeniem grafiki, projekt został przygotowany do druku i zamówiony w sprawdzonej i zaufanej drukarni.

Wydruki najwyższej jakości trafiły do klienta, gotowe do rozwieszenia.

 

Skontaktuj się z Nami a pomożemy Ci zaplanować odpowiednie działania promocji firmy oraz budowania wizerunku.

Klientom podsuwamy najlepsze rozwiązania w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę, a każda strategia planowana jest według indywidualnych potrzeb. Zapewniamy profesjonalizm i staranność na każdym etapie współpracy.

 

 

 

 

Share